Нейромережа Google навчилася домальовувати фотографії за однією маленькою деталлю

Розробники з Google Research навчили нейромережу домальовувати фотографію за одним невеликим фрагментом. В основі штучного інтелекту лежать принципи роботи генеративно-змагальної нейромережі. Дослідження Google Research опубліковано на майданчику arXiv.org.

Багато сервісів досить давно працюють зі штучним інтелектом для домальовування відсутніх частин знімків. Однак вони можуть займатися лише доопрацюванням невеликих ділянок фотографій.

Штучний інтелект від Google Research навчився домальовувати навіть великі ділянки фотографій, розташовані скраю знімка, там нейромережі ніде брати інформацію.

В основі роботи нейромережі лежить генеративно-змагальна архітектура. Відповідно до цієї концепції, штучний інтелект складається з двох нейромереж. Перша виконує пряму задачу – домальовує фотографію, а друга намагається відрізнити копію від справжніх знімків.

На початку роботи нейромережа отримує не один знімок, а два. На першому зображенні одна велика область залита одним кольором. Розмір залитої області міг варіюватися – від 25% до 70% всього кадру. У другому зображенні можна було побачити, яка саме область була залита.

Це дозволило другого штучному інтелекту сконцентруватися саме на області, вже домальованій іншою нейромережею.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*