Браузер Microsoft Edge пропонує ряд функцій для корпоративних користувачів

Microsoft випустила чергову бета-версію браузеру Edge для всіх підтримуваних версій Windows і macOS. Як зазначається, на сьогодні компанія зафіксувала вже понад 1 млн завантажень попередніх збірок додатку і отримала понад 140 тис. відгуків, які допомагають його вдосконалити.

Beta Channel – це третій і фінальний канал для попередніх збірок перед запуском нової версії. Там доступні найбільш стабільні збірки, так як нові функції додаються в нього тільки після того, як вони проходять контроль якості: спочатку на каналі Canary, а потім Dev. Нові версії на каналі Beta публікуються приблизно кожні шість тижнів, також випускаються періодичні проміжні оновлення для виправлення помилок і покращення безпеки.

Microsoft Edge все ще перебуває на етапі preview, але остання версія вже готова для повсякденного використання. У ній представлені нові можливості персоналізації, а також підтримка 14 мов. Завдяки функціям налаштування нових вкладок можна вибрати варіант їх відображення – Focused (сфокусований), Inspirational (надихаючий) або Informational (інформаційний). Також можна встановити темну тему або додати улюблені розширення з Microsoft Edge Insider Addons або з інших інтернет-магазинів розширень на платформі Chromium.

Можна персоналізувати взаємодію з Microsoft Edge, заборонивши веб-сайтам відстеження активності. За замовчуванням ця функція відключена, але в бета-версіях її можна включити. Після цього можна вибрати один з трьох рівнів конфіденційності – базовий (Basic), збалансований (Balanced) і строгий (Strict). Інші функції, представлені на конференції Build 2019, будуть додані в бета-канал в найближчі місяці. Collections можна протестувати вже сьогодні на каналі Canary.

Також на конференції Build було представлено багато функцій для корпоративних клієнтів, вже доступних в каналі Beta, в тому числі:

Інтеграція Microsoft Search з Bing для скорочення часу на пошук завдяки інтелектуальному об’єднанню співробітників, документів, сайтів, робочих місць і бесід в організації.

Режим Internet Explorer, що усуває незручності при перегляді веб-сторінок в двох різних браузерах, – тепер завдяки режиму сумісності Internet Explorer 11 з Microsoft Edge користувачам буде зручно переглядати різні веб-сторінки. Ця функція буде корисна для 60% організацій по всьому світу, які використовують IE поряд з іншим браузером.

Application Guard в Захиснику Windows дозволяє ізолювати ненадійні сайти, зазначені адміністратором підприємства, для захисту під час перегляду веб-сторінок співробітниками компанії.

Інші функції, такі як нова вкладка для підприємств, незабаром з’являться на каналах Canary і Dev.

Одночасно з останнім бета-випуском Microsoft оголошує про додавання каналів Beta і Dev в програму заохочення користувачів Security Bounty Program. У разі виявлення та підтвердження серйозної уразливості компанія обіцяє винагороду в розмірі до 30 тис. дол.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*