Оновлення Windows 10 виводять з ладу ПК

Компанія Microsoft визнала наявність чергової проблеми з оновленнями, випущеними для ОС Windows 10. На цей раз ТехноГігант описав можливу неполадку, пов’язану з функцією відновлення системи після установки оновлень Windows 10.

Проблема шкодить всім комп’ютерам на базі Windows 10, на яких увімкнена функція захисту, а також де створювалася точка відновлення перед встановленням одного або декількох оновлень. За словами Microsoft, в даних обставинах може з’являтися помилка 0xc000021a, що сигналізує про неможливість повернення до попередньої версії ОС.

Співробітники Microsoft пояснюють проблему ініціацією файлів, використовуваних системою. Помилка виникає під час завантаження ОС, коли існуючі драйвери не збігаються з каталогами в реєстрі. В цьому випадку процес перезапуску комп’ютеру зупиняється.

«Під час процесу відновлення системи Windows тимчасово планує відновлення файлів, що знаходяться у використанні, і зберігає інформацію в реєстрі. Під час перезавантаження комп’ютеру операція відновлення завершується. У даній ситуації Windows відновлює файли каталогу і планує відновлення файлів .sys при перезавантаженні комп’ютеру, однак, коли відбувається перезавантаження, Windows завантажує існуючі драйвери перш, ніж відновить останні їх версії. Через розбіжності версій драйверів з версіями у відновленому каталозі, процес перезавантаження зупиняється», – пояснила Microsoft.

Компанія надала інструкцію для допомоги користувачам, які зіткнулися з проблемою.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*