Перші огляди сервісу Google Stadia відзначають високі затримки

Сьогодні Google офіційно запустила потоковий сервіс Stadia в США, Канаді, Великобританії та більшій частині Європи. Базова підписка Google Stadia Base є безкоштовною, а за Google Stadia Pro доведеться заплатити $10 або €10.

Разом з цим почали виходити перші огляди платформи Stadia, і все не так позитивно, як обіцяла Google з «негативними затримками». Співробітники порталу Eurogamer (команда Digital Foundry) після ряду тестів прийшли до висновку що потоковий сервіс додає додаткові 44-56 мс вхідній затримці до ігор, що еквівалентно 3-4 кадрів при частоті оновлення 60 Гц.

Далі наводиться як приклад консольна версія Destiny 2 для Xbox One X. При частоті кадрів 30 fps ми маємо затримки введення близько 100 мс. На ПК це число буде нижче. У той же час, на платформі Stadia гра працює зі швидкістю 60 кадрів в секунду при затримках в 144 мс.

Варто зазначити, що затримка Stadia буде варіюватися в залежності від вашої відстані до ігрових серверів Google, а також типу гри або її особливостей. Проте, порівнюючи одні і ті ж дії в різних іграх, Digital Foundry оцінив тимчасову дельту Stadia в середньому в 44-56 мс в порівнянні з домашніми ігровими консолями.

Для багатьох ігор додаткова затримка в 50 мс не буде великою проблемою, особливо в одиночних іграх. Однак шанувальники мережевих щутеров або динамічних проектів на кшталт Mortal Kombat 11 відразу ж відчують нюанси Stadia під час гри.

Тим часом, Google збільшила стартову лінійку ігор Stadia до 22 проектів. Серед них Assassin’s Creed Odyssey, Destiny 2: The Collection, Final Fantasy XV, Metro Exodus, NBA 2K20, Rage 2, Red Dead Redemption 2, Shadow of the Tomb Raider, Wolfenstein: Youngblood і інші. До кінця 2019 року планується запустити ще більше ігор, в тому числі Borderlands 3, Darksiders Genesis, Ghost Recon: Breakpoint і Dragon Ball: Xenoverse.

Джерело: www.overclockers.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*