РНБО спростував зняття санкцій з “Вконтакте” і “Одноклассников”

Українці здивувалися тому, що пару днів назад могли безперешкодно відвідувати заборонені російські соцмережі, і в РНБО висловилися з цього приводу.

Так, в РНБО заявили, що санкції щодо російських соціальних мереж продовжують діяти. У відомстві вирішили прокоментувати велику кількість повідомлень щодо того, що блокування соцмереж з країни-агресора зняли. Секретар Ради Олександр Данилюк підкреслив, що дотримуватися накладених санкцій слід неухильно, а також уважно стежити за ефективністю цього до самого закінчення термінів їх дії.

Він також нагадав, що в Законі нашої країни “Про санкції”, рішення щодо їх накладення, скасування або коригування їх положень приймаються лише Радою національної безпеки і оборони України і виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, президента нашої країни, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України.

Данилюк також розповів, що введення санкцій в силу і контроль за їх дотриманням після відповідного указу гаранта проводиться Кабміном України при співробітництві Нацбанку України і СБУ.

Джерело: hyser.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*