TripAdvisor змушений скорочувати штат через конкуренцію з Google

Американська компанія TripAdvisor має намір звільнити сотні співробітників через необхідність скорочення витрат після появи сервісу Google. 

Звільнити планується близько 200 співробітників. За станом на кінець вересня минулого року в компанії TripAdvisor працювало понад 3800 осіб. Представник TripAdvisor офіційно коментувати ситуацію відмовився, але нагадав про нещодавню конференцію, на якій було обговорено питання «розумності скорочення і перерозподілу витрат в окремих частинах бізнесу».

Американська компанія Google запустила сервіси для мандрівників у вересні 2016 року. У додатку, доступному на IOS і Android, співробітники компанії складають власні огляди готелів та ресторанів, а також персональні туристичні маршрути.

У додатку та на сайті сервісу користувачі можуть бронювати квитки на літак і готелі, переглядати пам’ятки. Google Maps самостійно підбере і запропонує користувачеві цікаві місця, виходячи з його маршруту.

Також після вибору країни або міста відвідування мандрівник може скласти плани на день (в розділі Day Plans), заздалегідь вибрати кафе або ресторан (Food & Drink), знайти цікаву подію в місті (Things to do).

Це створило на ринку високу конкуренцію. У листопаді 2019 року акції TripAdvisor впали більш ніж на 20% за один день. Представники компанії назвали головною проблемою просування Google своїх власних готельних продуктів в результатах пошуку.

Джерело: capital

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*