В Google Earth з’явилася нова функція

Проект Google Earth дозволяє всім бажаючим швидке віртуальне переміщення майже в будь-яку точку планети – для здійснення такої подорожі навіть не буде потрібно відривати погляд від смартфону. Компанія постійно розвиває сервіс: тепер прямо на дисплеї свого гаджету можна споглядати не тільки літаючих кроликів, але і куди більш вражаючі природні явища.

Нова версія програми обзавелася новим шаром анімації, що відображає рух хмар по всьому світу за останні 24 години. Вхідні дані нової функції – 40-мегапіксельні знімки з семи супутників Військово-морської дослідницької лабораторії США. Щогодини нове зображення відправляється в Google: спеціальний алгоритм стискає вихідні зображення, додає до них тіні і прозорість, а потім створює з готових кадрів плавну анімацію – секунда відтворення відповідає годині реального часу.

Отримане відео накладається на віртуальну модель Землі, демонструючи погодні умови в будь-якій точці планети. Розробники відзначають, що при перегляді і масштабуванні підвантажується тільки видима на екрані частина хмар: такий метод відтворення підвищує швидкодію програми.

Вперше нова функція була впроваджена в Google Earth ще в червні, зараз же вона дісталася і до Android-версії сервісу. Щоб побачити рух хмар, знадобиться оновити додаток і включити відповідний шар в налаштуваннях.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*