В Ірландії почалося розслідування проти популярного сайту знайомств

Ірландський регулятор даних почав розслідування проти Tinder і Google. Регулятора цікавлять порушення, які допускають техногіганти при обробці конфіденційних даних користувачів.

Ірландська комісія із захисту даних (DPC) заявила, що отримала скарги, які стосуються обох компаній, від приватних осіб по всьому Європейському союзу. Match Group, яка володіє платформою онлайн-знайомств Tinder, буде об’єктом розслідування на предмет постійної обробки персональних даних користувачів в зв’язку з її діяльністю на платформі Tinder”. Розслідування проти Google пов’язано з обробкою даних про місцезнаходження. Обидві компанії вже прокоментували ситуацію.

Представник Match Group заявив: “Прозорість і захист особистих даних користувачів мають для нас першорядне значення. Ми співпрацюємо з Комісією по захисту даних і будемо продовжувати дотримуватися GDPR і всіх відповідних законів”. Google у свою чергу заявив: “Люди повинні мати можливість розуміти, як такі компанії, як Google, використовують дані про розташування. Ми будемо в повній мірі співпрацювати з офісом Комісії із захисту даних і продовжуємо тісно співпрацювати з регулюючими органами та асоціаціями споживачів по всій Європі”.

Компанії можуть бути оштрафовані на 20 млн. євро або на чотири відсотки від їх загального доходу. Рішення буде залежати від того, яка сума виявиться більшою.

Джерело: comments.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*