Windows 10 навчилася приймати дзвінки та перетворювати смартфон на графiчний планшет

У мережі з’явилася інформація про те, що Microsoft оновила власний додаток Your Phone на Windows 10 – тепер програма дозволяє синхронізувати комп’ютер зі смартфоном, щоб в подальшому використовувати пристрій на Windows 10 для прийняття і здійснення дзвінків.

Мобільний телефон, до речі, підключається до комп’ютера через Wi-Fi. Важливим фактором є наявність на обох пристроях встановленої програми Your Phone – тільки в такому випадку “магія” буде працювати. Далі користувач набирає номер телефону на смартфоні, але звук і сам процес розмови протікає через його комп’ютер. Також з комп’ютера можна вибрати будь-яку людину зі списку контактів для дзвінка, які також беруться безпосередньо зі смартфона користувача.

Також Your Phone відтепер дозволяє використовувати iншi смартфони немов  Samsung Galaxy Note 10. Нова функція Your Phone дозволяє малювати активним стилусом. Є навіть підтримка розпізнавання сили натискання. По суті, функцiя перетворює пристрої з Windows 10 на такий собі бездротовий графічний планшет для малювання на смартфоні. Це цікава функція для планшетів на кшталт Microsoft Surface і ноутбуків з сенсорними екранами і стилусами в комплекті.

Your Phone – розроблений Microsoft додаток для пристроїв, що працюють під управлінням Android і iOS, правда в версії для пристроїв від Apple кількість можливостей помітно менше, ніж на пристроях заснованих на операційній системі від Google. Апдейти поки що доступнi лише учасникам програми Windows Insider, але вже найближчим часом оновлення стануть доступними для всіх користувачів Windows 10.

Джерело: gsminfo.com.ua

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*