Як швидко заблокувати оновлення Windows 10

Оновлення Windows 10 бувають проблемними, і чим вони більші, тим більше проблем. Найсвіжіший приклад – October 2018 Update, який знищував всі призначені для користувача файли в стандартних папках.

Мудрі люди давно зрозуміли, що поспішати не варто, і встановлювати апдейти Windows 10 – дурна затія, яка може привести до непередбачуваних наслідків аж до повної поломки комп’ютера. Відключити автоматичне оновлення Windows 10 можна різними способами, в тому числі за допомогою вбудованих засобів, але новачкам і тим, кому не хочеться вникати в складні налаштування, простіше скористатися утилітою, яка в пару кліків вимкне служби, що відповідають за скачування файлів з серверів Microsoft.

Одна з таких утиліт – StopUpdates10, вона безкоштовна і прекрасно справляється з покладеним на неї завданням. Скачайте її, запустіть з правами адміністратора і натисніть на кнопку «Stop Windows updates». Після цього ваш комп’ютер перестане завантажувати оновлення. StopUpdates10 перешкоджає скачуванню як дрібних патчів, так і великих апдейтів, які випускаються двічі в рік. Не знімайте цю утиліту, вона повинна висіти в процесах у фоновому режимі. Якщо ви зайдете в «Параметри Windows» і перевірите наявність апдейтів, ви побачите повідомлення про помилку з кодом 0x80070422. Щоб відновити можливість оновлюватися, знову запустіть StopUpdates10 і натисніть на кнопку «Restore Windows update». Просунуті користувачі також можуть вибрати в StopUpdates10 сервіси, які будуть деактивовані операційною системою.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*