Цукерберг не зміг переконати Конгрес у необхідності запуску Libra

Засновник Facebook шість годин виступав перед фінансовим комітетом Конгресу, але не зміг переконати Конгрес США в необхідності запуску криптовалюти Libra, повідомляє the Washington Post.

Перед початком слухань він звернувся до Конгресу і заявив, що не буде запускати проект без схвалення регуляторів. За словами Цукерберга, “ті члени асоціації Libra, які будуть наполягати на запуску криптовалюти в обхід американських властей, будуть змушені проект покинути”. Однак він зазначив, що відмова від проекту несе під собою численні ризики:

“Поки ми обговорюємо ці питання, решта світу не чекає. Китай запустить подібний проект в найближчі місяці”, – сказав CEO Facebook. При цьому він зазначив, що Libra Association буде незалежною структурою, де рішення будуть прийматися представниками 21 компанії, куди увійдуть в тому числі венчурні фонди і некомерційні організації.

Однак, судячи з риторики конгресменів, вони не довіряють ні проекту Libra, ні Facebook. Головна причина – численні скандали, пов’язані з витоками даних користувачів і втручанням в американські вибори.

“Ви, найбагатша людина в світі, приходите сюди і ховаєтеся за спинами найбідніших людей в світі. І говорите, що намагаєтеся їм допомогти. В той час, як насправді ви намагаєтеся допомогти тим, для кого долар – не дуже хороша валюта”, – вважає конгресмен Бред Шерман.

Також Цукерберг зіткнулся з нерозумінням, чому сьогодні Libra знаходиться в швейцарській юрисдикції. Члени конгресу порадили йому перенести проект в США і “для початку розібратися з поточними проблемами компанії, а потім вже займатися іншими глобальними проектами”.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*