У Франції схвалена перша ICO

Управління з фінансових ринків Франції (AMF) вперше схвалило заявку на проведення первинної пропозиції монет.

На сайті регулятора повідомляється, що схвалення отримала компанія French-ICO, яка розробила платформу для фінансування проектів криптовалюти. Дозвіл буде дійсним до закінчення прийому заявок, термін якого закінчується 1 червня 2020 року.

AMF підкреслює, що зацікавлені в проведенні ICO компанії можуть протягом півроку подавати лише одну заявку. Представники відомства зазначили, що вели переговори з трьома або чотирма кандидатами на проведення токенсейла.

В кінці минулого року парламент Франції затвердив правила для проведення ICO. Відповідно до закону Loi PACTE, що вступив в силу 24 травня, заявки на ICO повинні володіти повнотою інформації про проект, містити маркетингові матеріали та інші відомості, щоб інвестори змогли максимально точно оцінити ризики.

Крім того, емітент повинен бути зареєстрованою у Франції компанією, імплементувати механізми моніторингу та захисту залучених коштів, а також слідувати політиці протидії відмиванню грошей і фінансування тероризму.

Крім іншого, Loi PACTE зобов’язує кріптобіржі, кастодіальні сервіси і керуючих активами реєструватися і проходити сертифікацію в AMF.

Джерело: forklog.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*