В одному з приміщень «Укрзалізниці» виявлено ферму для майнінга бiткоiнiв

«Укрзалізниця» спільно з правоохоронцями виявили ферму для майнінгу криптовалюти, яка працювала на електроенергії компанії. Її організували посадові особи підрозділу Львівської залізниці.

«Під час огляду приміщення, де знаходилася ферма, виявлено понад 100 одиниць комп’ютерного обладнання, які здійснювали генерування біткоіну. Зазначена техніка була підключена до електромережі Укрзалізниці », – повідомив директор департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» Олег Назарук. Збитки компанії від цієї діяльності з початку року склали 1 мільйон гривень.

Матеріали перевірки направлено до Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. За фактом порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про Національний банк України» випуск та обіг криптовалюти на території України заборонено. Однак, нещодавно стало відомо, що Міністерство цифровий трансформації України має намір протягом 2-3 років легалізувати майнінг криптовалюти в країні.

Вартість одного біткоіни на сьогоднішній день складає близько $ 8 тис.

Джерело: psm7.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*