5 принципів UX-дизайну, які ніколи не виходять з моди

Свобода цифрового світу – це те, що робить роботу UX дизайнера захоплюючою та цікавою. У ній дуже багато можливостей для інновацій, але в той же час, дизайнер повинен підтримувати юзабіліті для кінцевого користувача.

Люди – створення звички. Якщо на кожному веб-сайті смуга прокрутки розміщена праворуч, то спроба це змінити може привести до масової плутанини, навіть, якщо подібна зміна, об’єктивно, «більш ефективна». UX дизайнер повинен завжди враховувати не тільки те, що хоче користувач, але і те, що він знає і чого він очікує.

Кращі дизайнери розуміють, що між стандартизацією і інновацією повинен існувати баланс. Нижче, ми наведемо 5 принципів, які допоможуть вам створити відмінний UX.

1. Дайте трендам час, щоб довести свою цінність
Тренди приходять і йдуть. Придивляйтеся до того, які з них несуть цінність, а які завтра зникнуть.

Використання трендів – це спосіб отримати вигоду з того, з чим користувач вже знайомий. Однак, тренди не універсальні. Те, що хтось їх використовує, не означає, що і ви автоматично повинні робити те ж саме.

Не потрібно копіювати поганий дизайн тільки тому, що він перетворився в стандарт.

2. Пам’ятайте про фундаментальні принципи UX дизайну
Принципи UX дизайну не старіють. На відміну від трендів, вони складають основу відмінного UX. Співпереживання користувачеві, наприклад, завжди буде одним з перших вимог.

Людська психологія лежить в основі більшості принципів UX дизайну. Розуміння того, як користувач думає і діє допомагає в створенні потужних дизайнів.

3. Зробіть наголос на онбордінге і посібниках
Чим більше інновацій застосовується в ваш продукт, тим більше інформації про них потрібно користувачеві. Кожен раз, коли ви вводите нову функцію, або реалізуєте незвичайну розмітку, створюється необхідність в їх вивченні, і саме ви повинні показати користувачеві, як з усім цим працювати.

Пам’ятайте про це, якщо вирішите застосувати менш знайомий формат.

4. Використовуйте аналітику
Розуміння того, як користувач взаємодіє з вашим продуктом – це ключ до його успіху. Особливо це вірно у випадку з новими паттернами.

З такою кількістю аналітичних платформ і ще більшою кількістю метрик, ви повинні сконцентрувати свою увагу на тому, «як», а не на тому, «хто». Теплові карти, візуальна аналітика і запис сесій дозволять вам побачити дії користувача до останнього кліка і скролла. Створюйте відмінний UX помічаючи патерни, і перехоплюючи проблемні області.

5. Тестуйте юзабіліті з реальними користувачами
Тестування юзабіліті – кращий спосіб отримати фідбек ще на стадії розробки. Проводьте сесії особисто, тоді ви зможете поспостерігати за мовою тіла, і поставити додаткові запитання. Пам’ятайте, що користувачі не завжди розбираються в своїй поведінці.

Джерело: uxgu