CMS для сайту-візитки

Сайт-візитка – це інтернет ресурс комерційного плану, основною метою якого є ознайомлення потенційних клієнтів з послугами власника сайту. Подібний веб-ресурс ознайомлює з брендом, його основне завдання – отримати звернення користувача, його контакти і, звичайно ж, підвищити впізнаваність компанії. Для того, щоб досягти поставленої мети, необхідно розробити якісний і професійний сайт. В цьому напрямку нам допоможе підбір CMS.

Які переваги у сайту-візитки?

  • даний метод залучає нових партнерів і покупців;
  • створення подібного інтернет-ресурсу обійдеться набагато дешевше в порівнянні з іншими, наприклад, інтернет-магазинами;
  • будь-який користувач знайде там всю необхідну інформацію про Вашу компанію: контакти, види послуг, адресу і тп.;
  • можливість презентувати Ваш бренд;
  • відмінний спосіб надати інформацію споживачеві про Вас, хороший додатковий канал залучення клієнтів.

Щоб підібрати CMS для сайту візитки, ми розглянемо тільки найбільш популярні системи управління контентом, і тільки ті, які вже отримали багато позитивних відгуків і мають довіру веб-майстрів. Це WordPress, Joomla, Drupal, NetCat, HostCMS.

Кожна з даних CMS має свої переваги для створення сайту-візитки.

WordPress найбільш проста CMS для створення сайту-візитки. Зрозумілий і простий функціонал доступний навіть для новачків. Широка функціональність дозволяє встановити велику кількість необхідних плагінів, і це не вимагає багато часу і зусиль. В Joomla справи з цим стоять складніше, так як доведеться випробувати незручності під час пошуку і встановлення доповнень. Хороша швидкість роботи WordPress – ще одна незаперечна перевага перед конкурентами. CMS має відмінні SEO можливості, тому якщо Ви зробите вибір на користь даної системи, просування веб-ресурсу стане більш простим і зрозумілим, особливо це зручно, якщо у Вас немає досвіду в цій сфері. Вам залишиться лише купити домен та хостинг.

Drupal – друга за популярністю застосування content management system для інтернет-ресурсів, вона також має велику кількість доповнень на всі випадки, в тому числі є величезна кількість вбудованих кодів, а також два дуже корисних модуля, за допомогою яких можна проектувати довільні типи даних.

Серед недоліків: своєрідна складність, а також «ненажерливість» щодо матеріальних засобів і часу. Можна стверджувати, що Drupal більш прийнятний варіант для великих порталів і професійних веб-майстрів, але для простого сайту-візитки буде важкувато.

CMS Joomla може стати рішенням для створення сайту-візитки, але подібне рішення буде досить складним в управлінні. Joomla краще використовувати для сайтів електронної комерції, для організації продажів за допомогою сайту. Система має досить багато переваг, але щоб ними скористатися доведеться багато часу витратити на мануали по вивченню Joomla. Тобто, якщо у Вас немає досвіду роботи з цією системою, її не слід використовувати для створення сайтів візиток.

NetCat – підійде для інтернет-ресурсів будь-якої складності і спрямованості. Досить зручна і проста в роботі система управління контентом. Є навіть спеціальні макети для управління дизайном. Для клієнтів на вибір пропонується кілька пакетів CMS, але для звичайного простого сайту підійде базовий.

HostCMS – ще один варіант системи, яка відмінно впорається з поставленим завданням створення сайту візитки. Дана CMS, звичайно ж, також підійде для розробки і більших сайтів, наприклад, інтернет-магазинів. Але і для ресурсу-односторінника теж непоганий варіант. HostCMS має багато додаткових модулів і порівняно проста в роботі.

Для того, щоб визначити, яка CMS потрібна для власного інтернет-магазину, в першу чергу, визначте, які параметри на даний момент для Вас найбільш істотні: ціна, інтерфейс і зручність адміністративної панелі, функціональні можливості. Приймайте рішення виважено і обдумано!

Джерело: hyperhost.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*