Для початківців: як створити сайт без знань програмування

Уже кілька років набирають популярність конструктори сайтів, на яких можна створити сайт самостійно або скористатися готовим шаблоном. І це все доступно звичайній людині, який і рядку коду ніколи не бачила.

Нижче – 3 найбільш зручних і функціональних сервіса по створенню сайтів для початківців.

1
Wix.com

Дійсно простий і функціональний конструктор. Wix існує на ринку вже досить давно, так що це, напевно, найфункціональніший сервіс з усього списку. Користуватися сервісом дуже легко: ви входите, вибираєте варіант оформлення з величезного списку прикладів або створюєте сайт з нуля. І починаєте наповнювати його.

Управління та наповнення є дуже зрозумілим. Потрібно вибрати необхідний блок зі списку і перетягнути його мишкою на те місце, де він повинен розміщуватися. Те ж саме з редагування тексту. Подвійне натискання миші на текст дозволяє перейти до його редагування. Приклад добре видно на зображенні вище. На сайті є чудові текстові та  відеоогляди кожної функції. Хочеться лише додати, що WIX дає користувачам можливість використовувати їх appmarket, де можна знайти розширення для сайту на будь-який смак: таймери, календарі, онлайн запис, чат для сайту, лічильник відвідувань і багато іншого.

Що стосується вартості використання сервісу, там теж передбачені варіанти на будь-який бюджет. При бажанні, конструктором можна скористатися абсолютно безкоштовно, але доведеться відмовитися від ряду функцій і переваг. У сервісу навіть є пакет для інтернет-магазинів з вбудованим плагіном. У вас буде кошик, можливість додавати купу товарів, приймати оплату, розраховувати доставку прямо на сайті і проводити промоакції, але платіжних сервісів не дуже багато.

2
Другим сервісом для створення сайтів буде Gophotoweb. Мінімалістичний, простий, витончений і функціональний.
Логіка роботи з сервісом зберігається. Все працює за принципом “What you see is what you get”. Елемент буде залишатися там, де ви його залишаєте, а текст и картинки замінюються парою кліків. Ніякіх кодів, програмування та ін. Хоча, якщо любите покопатися и розширити функціонал, в кожному зі згаданих сервісів дається можлівість додаваті блок HTML и кодуваті від душі =)

Також вас потішить те, що ваш сайт буде красиво виглядати на всіх девайсах, що дуже важливо в еру швидкого мобільного інтернету. В налаштуваннях сайту ви зможете окремо редагувати блоки для мобільної версії і змінювати зовнішній вигляд для мобільних пристроїв.

Відмінністю Gophotoweb є також те, що тут добре продуманий модуль інтернет-магазину і не потрібно мати вищу освіту програміста, щоб його налаштувати. Цей сервіс має більше інтеграцій з платіжними системами ніж інші. Gophotoweb відмінно підходить підприємцям-початківцям, які роблять бізнес з хобі та продають ручні вироби. Елегантність дизайнів і простота в управлінні зіграє вам на руку. Тим більше, що ціни сервісу цілком підйомні: $ 95 / рік і ви отримуєте повний функіцонал, хостинг, домен, корпоративну пошту, легку настройку дизайну, модуль блога і інтернет-магазину. Що ще потрібно?

3
На десерт розповімо про Tilda.
Це напевно найпростіший конструктор сайтів, який може зустрітися. Його простота у використанні дивує, а функціональність приваблює залишитися з ним назавжди.

Спочатку акцент був зроблений на типографіку. Шрифт спеціально підібраний таким чином, что навіть якщо ви захоче зіпсуваті зовнішній вигляд, у вас нічого не вийде.

Тільда з’явилася зовсім недавно, но дуже швидко набирає обертів. Команда постійно розробляє нові блоки, розширює функціонал. Нещодавно був доданий модуль інтернет-магазину и прийому оплат. Правда повноціннім інтернет-магазином це не назвеш, но для монопродуктових компаний підійде.

Також на Tilda ви легко можете вести особистий блог або блог компанії. Писати лонгріди. Навіть створювати лендінги для продажу товарів, послуг або заходів. Набивши руку, ви зможете створити будь-який сайт за 3-4 години.

Тепер якщо вам прийде в голову ідея для бізнесу, ви легко та швидко зможете зробити сайт.

У Tilda дуже сильний навчальний центр, де ви знайдете статті та відеоуроки по всі функції і дуже швидко розберетеся що до чого.

Ціна. Тут теж все дуже приємно. На вибір дається 3 пакети: безкоштовний, але з обмеженим функціоналом. Personal, де ви зможете підключити один домен і створити 500 сторінок і Business, з додаванням 5 різних доменів і 500 сторінок для кожного сайту. І найцікавіше, що у пакеті Business, у вас буде можливість викачати вихідний код і розмістити сайт у себе на хостингу. Ну чим не бомба? =)
Як бачите, все досить просто. Сайт вже сам йде до вас в руки, вам залишилося тільки взяти його і трохи причепурити.
Джерело: startupukraine.kiev.ua