PwC створила сервіс для управління доступом до даних Whois

PricewaterhouseCoopers (PwC) розробила систему доступу до даних Whois, яка при збереженні високого ступеня захисту персональних даних, надає доступ до інформації, необхідної для розслідування зловживань.

PwC може допомогти компаніям доменних імен та інтересам інтелектуальної власності встановити перемир’я у їхній боротьбі за доступ до приватних даних Whois.

Нова платформа TieredAccess дозволить реєстрам і реєстраторам «аутсорсингувати весь процес надання доступу до даних реєстрації, які не є публічними».

Передбачається, що через систему TieredAccess через PwC будуть проходити всі запити на допуск до закритих даних Whois (в тих реєстрах, які підключилися до платформи) від власників торгових марок, фахівців безпеки, юристів та правоохоронців. При цьому всі зазначені організації будуть попередньо перевірені PwC. При запиті даних необхідно буде вибрати один з попередньо розроблених сценаріїв запиту (наприклад, розслідування кіберсквоттингу, кримінальне розслідування або запобігання розповсюдженню спаму).

При цьому заявник зобов’язаний використовувати отримані дані виключно із зазначеною метою.

Реєстрам та реєстраторам пропонується набір правил, що визначають, як і в якому обсязі слід відповідати на запити. PwC створила кілька шаблонів, але реєстратори та реєстри зможуть адаптувати ці правила відповідно до своїх політик.

Проект ведеться з вересня і зараз знаходиться на стадії тестування. Модель ціноутворення за послуги ще не встановлена, але вона  передбачає платню, яку сплачують реєстратори з грошей замовників інформації.

Джерело: domainincite.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*