Число ботнетів продовжує зростати

Географічні домени верхнього рівня .RU (РФ), .PW (Палау) ,. EU (ЄС), .GA (Габон), .TK (Токелау), .SU (колишній Радянський Союз), .ML (Малі), .CF (Центральноафриканська Республіка) і .ME (Чорногорія) увійшли до двадцятки доменів з найбільшою кількістю зловживань, – інформує Spamhaus.

Представниками нових доменів в цьому антирейтингу названі .TOP, .XYZ, .ICU, .NAME, .LIVE, .SITE і .CLUB. Доменом з найбільшою кількістю зловживань традиційно став .COM, в якому виявлено 4 тис. скомпрометованих імен при загальному обсязі домену близько 145 млн, у той час як .NET був другим з 534 шахрайськими доменами. Третє місце зайняв домен .INFO.

Серед реєстраторів, чиї доменні імена найбільш часто ставали мішенями шахраїв, лідерство належить Namecheap з 1034 “шкідливими” реєстраціями, в той час як китайський West263.cоm був другим з показником у 375 імен.

Згідно зі звітом Spamhaus, число нововиявлених серверів управління і контролю бот-мереж (C&C) в липні цього року досягло рекордно високого рівня в більш ніж 1500. Це набагато перевищує середньомісячний показник, встановлений в першій половині цього року на рівні 1000 C&C серверів.

Джерело: domainpulse.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*