Для буде корисним SSL сертифікат CPAC Basic?

На сьогоднішній день передача документів і листів по мережі має ряд проблем, які включають загрозу перехоплення і крадіжки конфіденційної інформації, яка веде до підробки та порушення цілісності. З сертифікатом CPAC Basic Ви можете підписати свої електронні листи і документи цифровим підписом.

Коли потрібно використовувати даний сертифікат?

Використовуйте CPAC Basic в наступних випадках:

  • Цифровий підпис на Ваші листи уникає потрапляння в папку «СПАМ» одержувача.
  • Надіслати конфіденційну інформацію по електронній пошті.
  • Підписати цифрові документи і відправте їх по електронній пошті.
  • аутентифицироваться себе на серверах високого рівня безпеки.

Шифрування і підпис важливих електронних листів

Якщо Ви хочете запобігти прочитання листів сторонніми особами, то необхідно захистити конфіденційність електронної пошти. Після Вашого шифрування вже ніхто не зможе прочитати вміст листа, крім одержувача з відповідним закритим ключем для вашого відкритого ключа. Цифровий підпис ідентифікує / аутентифицируют Вас в якості особи, яка підписує документ, і дозволяють одержувачам документів перевіряти, що ніхто не змінив вміст документа з моменту його підписання.

Підпис документів

Даний сертифікат можна використовувати для підпису документів компанії, щоб гарантувати, що документ не був змінений після його підписання. Підтримується багато типів документів, таких як doc, docx, pdf, Excel, і інші.

Як замовити

Замовити можна за посиланням https://www.ukrnames.com/certs/cpac_basic.html Після оплати, повідомте нам на support@ukrnames.com для якої пошти Вам потрібні сертифікати захисту.
Використовуючи даний сертифікат, Ви можете бути впевненим і спокійним за цілісність інформації при відправці повідомлень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*