4G-інтернет у метро: Київрада усунула бюрократичне зволікання

Київрада 12 березня 2020 року дозволила трійці найбільших стільникових компаній створити в столичному метрополітені мережу 4G.

Депутати погодилися надати “Київстару”, Vodafone і lifecell доступ до інфраструктури столичної “підземки”. Саме через цю бюрократичну тяганину поява в метро високошвидкісного бездротового інтернету затрималася як мінімум на кілька місяців.

Міністерство цифровий трансформації пообіцяло, що швидкість передачі даних буде досягати 60-80 Мбіт / с. Таку пропускну здатність забезпечить діапазон частоті 1800 МГц. У подальших планах – залучення смуг 2600 МГц, які нададуть можливість качати дані на ще більших швидкостях.

Минулого тижня всі три оператора запустили “четверте покоління” на єдиній станції, “Академмістечко”. Протягом півроку інтернет повинен з’явитися ще на восьми станціях, а до кінця 2020-го – у всій “підземці”.

Китайська Huawei, яка є головним підрядником будівництва єдиної для всіх трьох операторів мережі, взялася забезпечити мобільний інтернет не тільки в вагонах метро і на станціях, а й в перегонах.

Джерело: ubr.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*