Google буде попереджати користувачів про слабкі паролі

Як показує статистика, головною проблемою для світової кібербезпеки є зовсім не віруси або хакери. Найстрашнішою загрозою залишаються занадто слабкі паролі.

Згідно з даними аналітичної компанії Harris Insights & Analytics, 75% користувачів регулярно зазнають труднощів із запам’ятовуванням унікальних паролів. А тому вони або використовують один і той же пароль на різних ресурсах, або намагаються використовувати максимально прості комбінації, або роблять обидві помилки відразу.

Щоб якось вплинути на цю ситуацію, Google впроваджує в браузер Chrome і Менеджер паролів Google нову функцію “Перевірка паролів”. Функція дозволить в один клік перевірити, чи є ваші паролі ненадійними або часто використовуваними. Також функція буде повідомляти, якщо якийсь з ваших паролів виявиться в злитих в інтернет скомпрометованих базах даних.

Технологія перевірки паролів буде повністю інтегрована в Chrome до кінця року. “Це лише один із способів, яким ми можемо захистити вас в Інтернеті, а не тільки в Google. Перевірка пароля і Менеджер паролів вбудовані в ваш обліковий запис Google, разом з безліччю інших важливих функцій захисту конфіденційності та безпеки “, – йдеться в повідомленні Google

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*