Google запустила безкоштовний месенджер

З кожним днем ​​все більш широке коло людей вважає за краще спілкуватися через інтернет, і у цього звичайно ж є свої причини, головна серед яких полягає в зручності, адже всі повідомлення доставляються навіть до людей, що знаходяться в іншій частині планети, а відбувається це за частки секунди. Найбільш поширеним сервісом для спілкування є WhatsApp, який став першим у своєму роді месенджером. Його історія налічує вже більше ніж 12 років, за які його аудиторія збільшилася до 1,6 млрд людей, причому з кожним роком вона стає все більше і більше. Проте, вже незабаром даний месенджер може позбутися свого статусу, тому що Google завершує розробку його прямого конкурента, який виявиться краще у всьому.

Так як WhatsApp належить Facebook, багато людей йому не довіряють, тому що ця американська корпорація, що володіє однойменною соцмережею, постійно попадається на передачі даних третім особам різними способами, продаючи інформацію про своїх власних користувачів рекламодавцям. Компанія Google вже двічі намагалася зробити свій фірмовий мессенджер якомога більш затребуваним в усіх відношеннях, але завжди її задумка повністю провалювалася через неправильний підхід. Це загубило цілих два великих проекти. На цей раз американська корпорація вчинить зовсім інакше заради того, щоб зробити нове ПЗ якомога більш популярним серед користувачів по всьому світу. Для цього вона вирішила використовувати «зеленого робота», тобто свою фірмову операційну систему для смартфонів і планшетів.

Зараз для такої існує додаток Android Messages, який призначений для роботи з повідомленнями типів SMS і MMS. Це програмне забезпечення за замовчуванням встановлено майже на всі смартфони, випущені за останні шість років. Проте, вже незабаром на його базі виявиться запущений месенджер. Щоб почати його використовувати потрібно просто оновити це ПЗ до нової версії через магазин Google Play, а потім вставити «сімку» в спеціальний слот. Слідом за цим все запрацює автоматично. На нові моделі мобільних пристроїв свіжа версія цього додатка буде встановлена ​​«з коробки», тому власникам таких навіть не доведеться що-небудь оновлювати.

За допомогою цього месенджеру стане можливим обмінюватися текстовими і голосовими повідомленнями, пересилати файли, здійснювати голосові дзвінки, спілкуватися в групових чатах, вести публічні канали, здійснювати відеодзвінки, а також ділитися місцем розташування та виконувати масу інших дій. Новий месенджер від американської корпорації, поза будь-якими сумнівами, виявиться вкрай привабливим в усіх відношеннях, адже він буде фактично встановлений на мільярди смартфонів і планшетів, що працюють на Android. Очікується, що Google публічно анонсує і випустить його вже в найближчі кілька місяців. Таке ПЗ не буде містити в собі реклами, а всі відомості в його рамках виявляться захищені за допомогою наскрізного шифрування.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*