Реєстри географічних доменів отримають доступ до статистики про зловживання

Оператори географічних доменів верхнього рівня зможуть брати активну участь в системі звітів про зловживання доменами (Domain Abuse Activity Reporting – DAAR), – інформує ICANN.

Система DAAR ICANN використовується для вивчення ситуації та складання звітів про рівень загроз безпеці в реєстрах доменів верхнього рівня.

Тепер оператори ccTLD зможуть отримувати агреговані дані DAAR щодо свого домену через Monitoring System Application Programing Interface (MoSAPI). Інтерфейс дозволяє операторам реєстру отримувати інформацію, зібрану системою моніторингу угод про рівень обслуговування ICANN (SLAM). Використання MoSAPI дозволить забезпечити узгоджений інтерфейс для всіх реєстрів, що беруть участь в DAAR.

Зведені дані, зібрані за допомогою DAAR, містять інформацію про кількість загроз безпеки в конкретному домені з розбивкою за типами (фішинг, управління ботнетом, поширення шкідливих програм, спам).

Для додаткової дискусії щодо обміну даними проекту DAAR та будь-якого іншого вимірювання загроз безпеці DNS та тем, пов’язаних із зловживанням, будь ласка, приєднайтесь до списку розсилки DNS-Abuse-Measurements

Веб-сторінка https://www.icann.org/octo-ssr/daar

Джерело: domainpulse.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*