Кабмін дозволить українцям спілкуватися з держорганами через месенджери

Відповідний пілотний проект уряд планує запустити вже найближчим часом.

Кабінет міністрів України планує запустити можливість спілкуватися з державними органами через месенджери. Також будуть веб-версії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

«По-перше, це здешевить вартість одного контакту для бюджету. По-друге, це дозволить обслуговувати громадян якісніше. Адже, на відміну від письмових звернень, можна уточнювати інформацію, щоб не футболити, а давати відповідь по суті», — написав Дубілет.

В Україні запустять пілотну версію, яка дозволить державним службовцям відповідати на запити громадян в месенджерах з віддалених робочих місць.

Міністр зазначив, що це дозволить організовувати робочі місця для держслужбовців не тільки в Києві, а й в регіонах. Уряд планує зробити акцент на ті регіони, де найскладніше знайти роботу.

За словами Дубілета, це буде один з варіантів працевлаштування для тих держслужбовців, які потрапили під масову оптимізацію.

«Найпрекрасніше в чатах є те, що так можна контролювати якість ведення діалогу. На відміну від телефонного дзвінка, паперової відповіді або очного візиту, ми можемо налаштовувати алерти і відстежувати випадки неякісних консультацій. Це дозволить нам побудувати правильну фінансову і нефінансову мотивацію для співробітників», — зазначив він.

Кабмін вже запустив перші чат-консультації для Міністерства соцполітики. Найближчими місяцями планується охопити всі основні напрямки.

Джерело: sud.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*