У Google Play виявлені нові небезпечні програми

У вересні Google видалила 24 шкідливих додатки зі свого маркету – в сумі у них було півмільйона завантажень. Тепер в службі безпеки компанії розповіли про дуже наполегливе сімейство шахрайських програм на платформі Android.

Google відстежувала шахрая з початку 2017 року, коли він займався обманом людей за допомогою SMS-повідомлень. Жертвами в основному ставали користувачі мобільних операторів, які допускали платежі за допомогою текстових повідомлень.

Користувачі, які скачували заражені додатки, стикалися з неповними умовами використання сервісів. В результаті вони не могли скасувати підписку на ту чи іншу програму, продовжуючи втрачати гроші.

Як відзначили в службі безпеки Google, шахраї використовують сучасні та класичні методи обману, щоб алгоритми не виявляли потенційну загрозу користувачам. Наприклад, зловмисники завантажували в Google Play «чисті» версії програм, яким можна було писати хороші відгуки і ставити оцінку «5 зірок», а потім впроваджували у них різні шкідливі оновлення і доповнення.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*