Показали штучну людину проекту Neon (вiдео)

Проект Neon покращує відображення людей в іграх, фільмах і програмах. Ці штучні люди виглядають максимально реалістично.

На виставці CES 2020 продемонстрували результати проекту Neon. Це віртуальні цифрові аватари, які розробники називають штучними людьми, передає Techxplore.

Розробником проекту є стартап Star Labs, який фінансується Samsung. Віртуальними аватарами управляє штучний інтелект, який натренований поводитися максимально схоже з людиною. Його поведінка доповнюється високоякісною анімацією рухів і деталями тіла.

Розробники говорять, що їх розробку можна використовувати в якості ведучих телешоу, спікерів, акторів кіно, а також друзів і компаньйонів. Їх можна застосовувати в створенні відеороликів і фільмів, в комп’ютерних іграх, інтернет-сервісах і інших розважальних службах.

«Вони виглядають дуже людяно, так як їх моделювали на основі людини. Однак можуть розмовляти невідомими людині-оригіналу мовами. Для нас це як магія і ми хотіли поділитися нею », – говорить один з керівників проекту Neon Пранав Містрi.

Хоча аватари Neon розробляються на основі реальних людей, кожен з них має власну особистість. Розробники говорять, що аватари демонструють власні вислови, рухи і діалоги.

Джерело: novosti-n.org

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*