Благодійні організації можуть перенести сайти в зону .NGO

Родрі Девіс, директор однієї з найавторитетніших благодійних організацій Charities Aid Foundation (CAF), засудив рішення ICANN зняти обмеження на ціни доменних імен в зоні .ORG.

“Якщо через стрибок цін на домени благодійні організації повинні будуть переносити свої сайти в інші зони, це негативно відіб’ється на їх діяльності. Бачачи, що сайт розміщений в зоні .ORG, люди розуміють, що він належить некомерційній організації. Якщо сайт буде розміщений в іншій доменній зоні, йому довірятимуть менше”, – вважає Родрі Девіс.

Він сказав, що благодійні організації повинні заздалегідь визначитися з доменною зоною, куди вони будуть переносити свої сайти в разі стрибка цін. Девіс запропонував як альтернативу зону .NGO.

Однак експерти знаходять таку заяву дивним. По-перше зона .NGO належить тій же організації, яка управляє зоною .ORG – PIR Registry. По-друге в зоні .NGO, як і в інших доменах, зареєстрованих в рамках програми New gTLD ніколи не було обмежень на зміну цін. Нарешті, домени в зоні .ORG зараз коштують близько 10 доларів, а домени в зоні .NGO – більше 30 доларів. Навряд чи PIR Registry піде на збільшення цін більш ніж в три рази.

Якщо ж компанії важлива передбачуваність вартості доменів протягом тривалого часу, то їй залишається вибирати між зонами .COM і .NET. На сьогоднішній день це єдині зони загального користування, в яких існують обмеження на ціни доменів і темпи їх підвищення.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*