Процес верифікації і необхідні документи при закупівлі Premium EV SSL certificate (або його версія MultiDomain)

У разі придбання SSL-сертифікату Premium EV (або багатодоменного варіанту) ідентифікація клієнту проводиться відповідно до керівних принципів видачі та управління, перевірки сертифікатів .

Умовою для видачі сертифікату Premium EV SSL є успішне підтвердження клієнтами своїх повноважень на сертифікований домен і позитивне проходження перевірки особи замовника, яка буде здійснюватися командою CERTUM. З боку замовника потрібно надати CERTUM всю інформацію, необхідну для завершення процесу отримання сертифікату.

Для того щоб здійснити верифікацію адреси електронної пошти домену, існує один з трьох доступних способів верифікації:

  • підтвердження адреси електронної пошти, перейшовши за посиланням, відправленим CERTUM на e-mail в домені (наприклад admin@yourdomain.pl, administrator@yourdomain.pl,webmaster@yourdomain.pl,postmaster@yourdomain.pl, hostmaster@yourdomain.pl);
  • перевірка доступу до домену шляхом завантаження на сервер файлу “html”, ім’я якого буде присвоєно Вам CERTUM;
  • перевірка доступу до домену шляхом створення відповідного txt запису в DNS, вміст якого Ви отримаєте від CERTUM.

Для кожного з перерахованих вище способів ви отримаєте повідомлення від CERTUM, що містить всі дані, необхідні для виконання верифікації і спеціальне посилання для активації, яке необхідно використовувати після внесення змін до сертифікованого домену. Домен буде автоматично верифікований, про що вам повідомлять в спеціальному повідомленні.

Для того, щоб засвідчити особу клієнта, CERTUM вимагає доставки копій наступних документів протягом 7 днів:

  1. Документ, що засвідчує особу (паспорт, постійний вид на проживання, водійські права), яка подає заяву на сертифікацію. На копії повинен бути зображений весь документ (обидві сторони).
  2. Доручення, що підтверджує зв’язок особи, яка замовляє сертифікат, з організацією – тільки в тому випадку, якщо заявник не значиться у відповідному реєстрі в якості особи, уповноваженої представляти компанію.
  3. Реєстраційні документи компанії – тільки в тому випадку, якщо компанія не має номеру DUNS (неможливо перевірити компанію, використовуючи цей номер або використовуючи національний реєстраційний номер).
  4. Копія рахунку, сплаченого за домен або заява власника домену про виключне право, надане заявнику на використання доменного імені – тільки у випадку, якщо домен не зареєстрований в базі WHOIS або розміщена в ній інформація показує, що заявник не є власником домену.

Увага!

Заявник повинен бути пов’язаний з сертифікованою організацією!

CERTUM залишає за собою право на телефонний контакт з отримувачем EV SSL сертифікату (або його багатодоменного варіанту).

Всі зібрані документи повинні бути відправлені в CERTUM PCC одним з наступних способів:

  • скан-копії на адресу електронної пошти (рекомендовано): ccp@cartum.pl
  • факсом за номером: +48 91 4257 422
  • або поштою на адресу:

CERTUM PCC

Bajeczna 13

71-838 Szczecin

Верифікація за телефоном

Контактний номер телефону, що використовується для перевірки телефону сертифікованої організації, повинен відповідати номеру, зазначеному в кваліфікованих джерелах інформації, таких як державні реєстри підприємств і організацій.

(наприклад, DUNS, www.yellopages.com, www.numberway.com, або інші публічні бази даних, які кваліфікуються як надійні і заслуговують на довіру).

У разі розбіжності номеру телефону, перевірка буде проводитися за використанням документів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*