Компанія Google показала свою надсекретну лабораторію

Компанія Google показала журналістам “секретну лабораторію” в своєму кампусі, де дизайнери підбирають і обговорюють дизайн пристроїв, які знаходяться в розробці.

Більшості співробітників Google заборонений доступ до цього приміщення, займає воно близько 6500 квадратних метрів, а керує дизайнерами всередині віце-президент Google з дизайну пристроїв Айві Росс. Вона брала участь в створенні колонки Google Mini і смартфонів Pixel, а також керувала роботою над розумними окулярами Google Glass .

“Лабораторія” представляє собою атріум з двох поверхів, елементи дизайну оформлені з дерева та інших натуральних матеріалів.

“Ми компанія, яка оцифрувала інформацію по всьому світу, але дизайнерам іноді потрібно потримати реальні речі в руках… А це – святилище дизайнерської роботи”, – коментує Росс.

У бібліотеці приміщення є 35 книг, серед яких комікс “Пригоди Тінтіна” і фотокнига про зйомки “Зоряних воєн”.

Також тут є відсік з “мішаниною з предметів”, тут помічені редька з паперу, стопка зелених каменів і скринька зі слонової кістки, яку хтось із дизайнерів привіз з подорожі. В “лабораторії” Google зберігається більше тисячі зразків матеріалів, зустрічаються навіть грибний замінник шкіри і ДСП з водоростей.

Джерело: apostrophe.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*