Рейтинг найдорожчих доменів в історії

В останні дні найбільш обговорюваною новиною в світі доменів є рекордний продаж Voice.com за 30 мільйонів доларів. Тому зараз саме час оновити рейтинг найбільших продажів і освіжити в пам’яті попередні рекорди.

20 найблільш великих продажів доменів згідно DNJournal.com

Саме цей рейтинг найбільших продажів, який призводить ресурс DNJournal, на думку експертів, є найоб’єктивнішим з усіх існуючих. Єдиний домен в цьому списку, інформація по якому викликає сумніви – Fund.com.

У цьому рейтингу наводяться тільки ті угоди, в яких продавалося виключно доменне ім’я. Багато відомих ресурсів, такі як GO Daddy і Вікіпедія, включають в рейтинги продажу доменів, в яких разом з доменним ім’ям продавався великий мережевий ресурс або навіть ціла компанія. Приклади таких продажів – CarInsurance.com ($ 49,7 млн), VacationRentals.com ($ 35 млн) і деякі інші. Серед них можна відзначити домен PrivateJet.com, який, нібито, був проданий більш, ніж за 30 мільйонів доларів і на якому зараз встановлений редирект на домен FlyVictor.com. Невже хтось буде купувати домен за таку суму, щоб встановити на ньому редирект? Все це – не продажі доменних імен в чистому вигляді.

Також багато повідомлень про великі продажі є чутками. Деякі інвестори сильно завищували реальну суму продажу домену. Крім того, деякі угоди взагалі могли не відбутися.

У рейтинг DNJournal увійшли тільки публічні продажі. Багато великих продажів доменів ніколи не обговорювались публічно. Тим не менше, інформацію про деякі з них можна знайти, дослідивши доступні до перегляду документи, такі як фінансові звіти компаній і рішення суду. Саме таким чином було виявлено продаж домену Shoes.com приблизно за 9 мільйонів доларів. Але так як точна сума тільки передбачається, цей домен не увійшов до рейтингу.

Таким чином, домен Voice.com, угода з яким відбулася 30 травня цього року, є на поточний момент найдорожчим доменом в історії.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*