Intel випустила утиліту для простого розгону процесорів

Компанія Intel оголосила про випуск програми Performance Maximizer, представленого в минулому місяці разом з новими десктопними процесорами на виставці Computex 2019. З його допомогою користувачі можуть швидко і просто розігнати центральні процесори без необхідності використовувати BIOS. Правда, скористатися утилітою можуть далеко не всі.

В Intel розповіли, що Performance Maximizer аналізує індивідуальні настройки процесора, а потім використовує так звану гіперінтеллектуальну автоматизацію, щоб підвищити продуктивність. Під час демонстрації на Computex компанія показала, як за допомогою цього додатка тактова частота всіх ядер процесора Core i7-9700K в турбо-режимі зросла з 4,6 ГГц до 5,2 ГГц.

Важливо уточнити, що утиліта сумісна далеко не з усіма чіпами Intel. На даний момент підтримуються тільки такі моделі: Core i9-9900KF, Core i9-9900K, Core i7-9700KF, Core i7-9700K, Core i5-9600KF і Core i5-9600K. Крім того, комп’ютер повинен відповідати ряду вимог: операційна система Windows 10 версії 1809 або новіше, система завантажена в режимі UEFI, материнська плата на чіпсеті Intel Z390, все ядра процесора повинні бути активними, необхідно включити Hyper-Threading (для Core i9), Turbo Boost 2.0, Intel Watchdog Timer Driver і Intel SpeedStep Technology.

Завантажити утиліту Intel Performance Maximizer можна з офіційного сайту чіпмейкера.

Відзначимо, що подібні інструменти для своїх продуктів пропонують компанії AMD (Ryzen Master) і NVIDIA (OC Scanner).

Джерело: forbb.org.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*