У зоні .ICU – мільйон доменів!

На цьому тижні доменна зона .ICU досягла позначки в мільйон доменів другого рівня.

.ICU стала п’ятим з нових gTLD, які взяли цю планку, слідом за .club, .xyz, .site і .online. “ICU” читається як “I see you”. На думку ShortDot, адміністратора доменної зони, домен з таким розширенням може бути привабливим для сайту будь-якого призначення.

Але своїм досягненням зона .ICU зобов’язана не власному імені, а дешевизні доменів другого рівня. Домени в ній продаються по 1-2 долари, вартість продовження реєстрації також невелика і складає близько 10 доларів.

Згідно зі звітом Spamhaus, в травні цього року 6,4% листів, що відправляються із зони .ICU, були спамом. Це приблизно відповідає відсотку спаму в зоні .COM, тому цей показник можна вважати прийнятним. Однак до липня спамери різко активізувалися, і зараз відсоток спаму складає вже 17,4%. Це не дивує, так як спамери завжди вибирали своєю базою дешеві доменні зони.

Експерти вважають, що зона .ICU навряд чи втримається на цьому рівні. Дослідження результатів пошуку Google і рейтингу Alexa показало, що в ній дуже мало відвідуваних і взагалі розвинених сайтів. Також вони зазначають, що з часу запуску зони пройшло тільки 13 місяців. Цілком ймовірно, що коли підійде термін закінчення реєстрації більшості доменів, зареєстрованих в перші місяці загальнодоступної реєстрації, загальне число доменів другого рівня в .ICU різко впаде.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*