Google Chrome буде автоматично блокувати важкі рекламні банери

Не можеш перемогти, очоль. Мабуть, таким постулатом керувалася Google, коли зрозуміла, що боротися з блокувальниками реклами їй не під силу. Що б не робили розробники пошукового гіганта, щоб викорінити розширення для блокування реклами в інтернеті, це незмінно оберталося провалом. Тоді в Google вирішили, що, щоб отримати розташування користувачів, які не хочуть дивитися рекламу, потрібно дозволити їм приховувати її, але тільки тоді, коли це дійсно необхідно. А що впорається з цим краще, як не її власний блокувальник?

Власний блокувальник реклами Google для Chrome навчиться приховувати не тільки ті оголошення, які порушують правила розміщення (наприклад, перекривають контент сайту), але і ті, які негативно позначаються на швидкодії браузера і пристрої в цілому. Блокувальник буде аналізувати, як багато ресурсів споживає той або інший банер і, якщо зрозуміє, що його споживання вище встановленої норми, то просто заблокує його. В іншому випадку реклама залишиться там, де і була.

Як заблокувати рекламу в інтернеті

Втім, на даний момент реалізація блокувальника реклами від Google сильно кульгає. Замість того, щоб без сліду приховати неналежний банер, на його місці буде з’являтися відповідна іконка з роз’ясненням про те, що реклама заблокована і можливістю ознайомитися з причинами блокування. При натисканні на клавішу «Детальніше» перед користувачем з’явиться пояснення в стилі «Ця реклама заблокована через надмірне споживання ресурсів вашого комп’ютера».

Безумовно, інформування користувача – це добре, але вже точно не в такому вигляді, в якому воно реалізовано зараз. Коли користувач включає блокувальник реклами, він хоче, щоб оголошення, які є на сторінці, просто ховались, без інформації про те, що і де сховано, тим більше у такому вигляді. Якщо Google не прибере ці повідомлення, багато людей банально не захочуть використовувати власний блокувальник компанії або, того гірше, задумаються про перехід на інший браузер.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*