Блогер сяде у в’язницю за збройне захоплення домену

Два роки тому стався унікальний випадок збройного нападу з метою захоплення домену.
Подробиці події тоді не розкривалися, а злочинець – Шерман Хопкінс – був засуджений на 20 років позбавлення волі. Тепер же з’явилися більш інтригуючі подробиці доменного пограбування.

Шерман Хопкінс є двоюрідним братом Россі Лораціо Адамса II, якій був замовником злочину. Адамс – досить впливовий блогер серед американської молоді. Його сторінки в соцмережах налічують понад мільйон передплатників. Велика частина контенту – відеозаписи різних хуліганських витівок, які останнім часом стали робитися під новим гаслом блогу Адамса – “Do it for State” – “роби це заради держави”.

Зрозуміло, для збільшення свого впливу Адамс захотів отримати домен doitforstate.com, але він виявився зайнятий, і продавався аж ніяк не дешево. Тоді Адамс вирішив забрати домен силою, змусивши його власника передати йому doitforstate.com під дулом пістолета. З’ясувавши місце проживання власника домену, він відправив до нього Шермана Хопкінса, забезпечивши того усіма необхідними інструкціями.

Суд виніс вирок Адамсу на цьому тижні. Блогер був засуджений до 14 років позбавлення волі за участь в злочинній змові з метою примусу до фінансової операції із застосуванням сили або загрози життю.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*