Microsoft оновила сайт з розширеннями для нового Edge

Microsoft планує 15 січня 2020 року випустити стабільну збірку нового браузеру Edge на основі вихідних кодів проекту Chromium. В рамках підготовки до цієї події, компанія представила оновлений сайт з розширеннями для свого інтернет-оглядача. На даний момент в базі ресурсу нараховуються 162 доповнення, в числі яких є інструменти для блогерів, новинні розширення, різні пошукові та торгові системи, соціальні мережі та інше.

Microsoft також додала панель пошуку для полегшення навігації, а ще оновила деякі розширення, такі як блокувальники реклами і торгові інструменти. Зважаючи на те, що Microsoft Edge вийде в реліз вже наступного місяця, цілком логічно, що компанія дала можливість випробувати новинку заздалегідь. Це дозволить усунути різні баги і помилки, які можуть з’явитися при використанні надбудов.

В цілому, Microsoft активно розвиває свій веб-оглядач та, очевидно, скоро замінить їм класичний браузер Edge. Це дозволить компанії зайняти куди більшу частку на ринку, ніж зараз, адже класичний «синій» браузер, незважаючи на деякі унікальні можливості, так і залишився в аутсайдерах. Перехід на новий движок дозволить не тільки випустити його на нових для Microsoft операційних системах, на зразок Linux і macOS, але також збільшити охоплення аудиторії.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*