Чи завжди доменне ім’я має бути простим в написанні?

Одним з критеріїв хорошого доменного імені вважається легкість написання. Іншими словами, при виборі домену потрібно уникати занадто складних слів, в написанні яких відвідувачі з великою ймовірністю будуть робити помилки. Але чи так це важливо? І найголовніше, для кого потрібно підбирати більш прості слова?

Експерт в області доменної індустрії Ендрю Аллеман попросив висловитися на цю тему Аманду О’Брайен, автора популярного блогу про подорожі TheBoutiqueAdventurer.com.

Більшість англомовних користувачів стикається з труднощами при спробі правильно написати слово “boutique”, запозичене з французької мови. Це одне з тих слів, яких зазвичай радять уникати при виборі доменного імені. Але О’Брайен сказала, що не вважає це проблемою: її блог орієнтований на людей, які подорожують, зупиняючись в бутик-готелях. Тому вони знають, що означає це слово і як воно пишеться.

Таким чином, доменне ім’я має бути простим в написанні не для всіх взагалі, але перш за все для вашої цільової аудиторії. Якщо якесь складне слово добре відомо аудиторії вашого ресурсу, воно не стане перешкодою для відвідувачів. Це важливий нюанс, який варто враховувати, вибираючи доменне ім’я.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*