GlobalLogic: До кінця року ринок IT в Україні виросте на 30%

Ринок комп’ютерних послуг в Україні показує стабільний розвиток. За прогнозами GlobalLogic, зростання IT-ринку в цьому році складе близько 30.

Як розповів віце-президент зі стратегії GlobalLogic Андрій Яворський, щорічно український IT-ринок демонструє зростання в межах 20-25%. З огляду на той факт, що розробки наших фахівців користуються все більшим попитом на міжнародному ринку, до кінця поточного року фахівці очікують збільшення цього показника до 30%.

За прогнозами, експорт IT-послуг в 2019 році принесе Україні близько 3,5 мільярда доларів. Таким чином, вже до кінця 2020 року, з огляду на зростання попиту на розробки українських «айтішників», можна очікувати збільшення цієї суми до 4,5 мільярда доларів.

Більш того, зростає не тільки експорт послуг, але і кількість фахівців в IT-сфері. На сьогодні в Україні налічується приблизно 160 000 спеціалістів. Це на 22% більше, ніж було роком раніше.

Не варто забувати, що активний розвиток індустрії тягне за собою неминуче використання технологій «не на благо». «Розумнішають» всілякі хакерські програми і системи злому. За підрахунками Juniper Research, в минулому році втрати від атак хакерів досягли 3 трильйонів доларів.

Також в лабораторії «Доктор Веб» підрахували, що кількість кібератак на розумну техніку може вирости до 100 мільйонів вже до кінця поточного року. При цьому число кібератак, як і їх складність, в подальшому буде тільки збільшуватися.

Джерело: mediasat.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*