Діяльність реєстратора припинена через потенційну крадіжку доменів

ICANN призупинила діяльність реєстратора доменів з Лос-Анджелеса World Biz Domains. До 13 січня 2020 року компанія не може продавати доменні імена. Після закінчення цього періоду буде прийнято рішення про подальше майбутнє компанії.

Причиною припинення діяльності стало те, що World Biz Domains не змогла надати ICANN дані, що доводять легітимність продажу п’ятнадцяти доменних імен. Ці домени – 28.net, 68.net, 88.org, changi.com, tay.net, goh.net, koh.net, kuantan.com, yeong.com, merlion.org, og.net, raffles.net , sentosa.org, sg.org і shenton.com. Їхнім власником був доменний інвестор з Сінгапуру. Всі ці доменні імена досить цінні, наприклад, sentosa – острів, що належить Сінгапуру, merlion – морський лев, символ Сінгапуру, і т.д. У якийсь момент вони всі були передані іншим власникам, і, судячи з усього, явно не за бажанням їх колишнього господаря, який звернувся зі скаргою в ICANN.

Поки невідомо, чи були домени вкрадені і має до цього відношення сама компанія World Biz Domains. Проте, реєстратор ніяк не пояснив, що сталося.

На даний момент під управлінням World Biz Domains знаходиться не більше п’яти тисяч доменів, і компанія не показує ознак зростання. Не виключено, що в недалекому майбутньому реєстратор буде ліквідовано.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*