DNSSEC в доменах Івано-Франківська, Полтави та Ужгорода

Реєстр домену .UA компанія “Хостмастер” впровадила технологію захисту доменних імен DNSSEC в регіональних публічних доменах Івано-Франківська (if.ua і ivano-frankivsk.ua,), Полтави (pl.ua і poltava.ua) і Ужгорода (uz.ua , uzhgorod.ua).

Домени підписані електронним ключем по алгоритму еліптичних кривих (ECDSA-P256-SHA256).

З липня поточного року реєстратори беруть участь в тестуванні DNSSEC в реєстраційній системі. Після завершення тестування 4 жовтня реєстратори зможуть запропонувати цю технологію своїм клієнтам – реєстрантам.

Технологія DNSSEC дозволяє запобігти або мінімізувати атаки, пов’язані з підміною доменної адреси. Її повноцінне використання почалося з 2010 року, після того, як корпорація ICANN підписала кореневу зону. Домен .UA був підписаний в 2012 році. У березні 2019 року був підписаний публічний домен державних органів gov.ua, у серпні – найбільш популярний домен com.ua.

В кінці лютого поточного року корпорація ICANN закликала всіх до повсюдного використання DNSSEC, оскільки ця технологія могла б захистити елементи інтернет-інфраструктури від масштабних атак, подібних тій, яка спостерігалася в світі в середині лютого.

Джерело: hostmaster.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*