Twitter буде фільтрувати образливі повідомлення

Соцмережа мікроблогінгу Twitter запускає інструмент, який буде фільтрувати повідомлення, що ображають і спам в Direct Messages. Функція стане корисною для користувачів, у яких приватні повідомлення відкриті для всіх.

Надзвичайна популярність соціальних мереж привела до того, що багато людей отримують образливі повідомлення від так званих «хейтерів», – часто анонімних користувачів, які безпідставно лають все і всіх в найжорстокіших і витончених формах.

Найбільше від цього страждають популярні люди, які ведуть свої сторінки в соцмережах. У вечірньому шоу Jimmy Kimmel Live! на телеканалі ABC для цього навіть є відповідна рубрика, де селебрітіс читають образливі твіти від своїх «прихильників».

Найбільш очевидне рішення цієї проблеми – обмеження можливості написання коментарів або особистих повідомлень для широкого кола користувачів. Але, часто такий метод не є ефективним, оскільки хейтерів розвелося так багато, що вони просочуються крізь будь-які щілини. Та й популярним людям, не кажучи вже про звичайних користувачів, часто хочеться вести відкрите цифрове життя і спілкуватися з усіма безпосередньо.

Щоб уникнути ненависті і образ розробники соцмережі для мікроблогінгу Twitter створили інструмент, який буде фільтрувати подібні повідомлення в Direct Messages. Компанія анонсувала такий інструмент кілька тижнів тому, а днями заявила, що він тепер доступний для користувачів Twitter на платформах iOS, Android і десктопних версіях соцмережі.

Тепер в системі з’явиться ящик «додаткових повідомлень», куди будуть відправлятися особисті повідомлення від користувачів, на яких ви не підписані. Система буде автоматично визначати образи і спам в таких повідомленнях, і запропонує їх видалити, перед тим, як ви їх відкриєте. Прев’ю «образливих повідомлень» також буде приховано.

Джерело: hronika.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*