Домени зі словниковими словами – які з них найцінніші?

Доменні імена зі словниковими словами завжди були однією з найцінніших категорій доменних імен. Особливо, якщо мова йде про домени в зоні СОМ. Але чи можна сказати, що будь-який домен зі словниковим словом є цінним?

На це питання відповів доменний інвестор Елліот Сільвер. За його спостереженнями, далеко не всі домени зі словниковими словами є цінними, навіть в зоні .COM. Сільвер зазначив, що в мові є багато слів, у яких є значення, але немає значущості. Таким чином потрібно вибирати доменні імена зі значущими словами.

Як визначити значимість слова? Досить відповісти лише на два питання:

1) Чи існують компанії, названі цим словом? Чи є товарні знаки, що складаються тільки з цього слова? Чи існує відомий або популярний товар з цим словом?
2) Чи потрібно вам пояснювати значення домену, якщо ви збираєтеся його продавати? Якщо ви назвете це доменне ім’я своїм друзям, чи запитають вони “Що це значить?”

Якщо відповідь на перше питання – “ні”, а на друге – “так”, то, швидше за все, ваше доменне ім’я не є значущим, і його складно буде вигідно продати. Можливо, воно є дуже значущим для будь-якої вузької аудиторії, але з набагато більшою ймовірністю можна припустити, що воно не має великої цінності.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*