Facebook Messenger тепер підтримує голосові повідомлення на Windows 10

Вийшло свіже оновлення Facebook Messenger для настільних систем. Поки що ця збірка доступна в бета-версії, однак в ній вже з’явилася давно очікувана функція запису і відправки голосових послань. Це доступно у версії 310.9.109.0. Таким чином, тепер функціональність Facebook Messenger на Windows стала ще трохи ближче до мобільних версій.

Ця функція на даний момент доступна всім бажаючим. Завантажити програму можна в Microsoft Store. Сам додаток підтримує повідомлення, можливість відправки і перегляду тексту, відео, GIF і багато чого іншого. Додаток підтримує стікери і відзначає перегляд тих чи інших повідомлень.

Є можливість створювати групові чати з тими, з ким найчастіше спілкується користувач. Їх можна називати по-своєму і ставити відповідні фото або картинки для них. Також доступна можливість пошуку людей і груп, пересилка повідомлень і фото тим, хто не бере участі в розмові, і багато іншого.

З інших особливостей відзначено темний режим, оновлену іконку додатку, повноекранне розгортання, поліпшені смайли та інше.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*