Доменні інвестори швидше журналістів

Доменні інвестори реагують на новини набагато швидше представників ЗМІ. Вчора цьому знайшлося чергове підтвердження.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) дала китайському Коронавірусу офіційну назву – COVID-19. Вона розшифровується як Corona Virus Disease 2019. Про це ВООЗ повідомила на прес-конференції в Женеві. Незабаром після її початку новина з’явилася на офіційному твіттері ВООЗ. Час публікації поста – 15:09 UTC.

Вже через п’ять хвилин невідомий домейнер зареєстрував домен covid-19.com. Час реєстрації – 15:13. Але він виявився не першим. Варіант без дефіса covid19.com (адже домейнери не люблять домени з дефісами) був зареєстрований вже о 15:10!

Тобто, домейнеру було потрібно близько хвилини на те, щоб відреагувати на новину і прочитати її, зрозуміти, що в ній є цінне нове слово, і зареєструвати домен. Тоді як інформаційні агентства, такі як Reuters і AFP, дали цю інформацію тільки через півгодини після повідомлення на твіттері, а друковані видання – ще пізніше.

Висновок очевидний: якщо ви хочете інвестувати в доменні імена за мотивами гарячих новин, ви повинні отримати інформацію максимально швидко – безпосередньо з джерела новини, минаючи посередників в особі журналістів і блогерів. В іншому випадку ви спізнитесь: рахунок йде на секунди!

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*