Дорогі і дешеві літери для доменних імен

Серед доменних інвесторів склалося уявлення про те, що букви англійського алфавіту володіють своїм рівнем цінності. Деякі з них добре підходять для доменних імен, деякі – не дуже.

В першу чергу це стосується тих доменних імен, які можуть сприйматися як абревіатури. Досвід західних інвесторів показує, що букви j, k, q, x, y і z мають низьку цінність. Вигідно продати доменні імена з цими літерами дуже складно.

Однак після китайського доменного буму домейнери готові переглянути свої уявлення. Ті літери, які непопулярні на заході, можуть бути дуже затребувані на сході. Так, нещодавно домен XYJ.com був проданий за $22 400. Навряд чи в європейських мовах знайдеться розшифровка такого скорочення. Але в Китаї ця комбінація букв може означати дуже багато.

Будь-яка з цих букв – X, Y і J – може служити скороченням більш ніж тисячі китайських слів, записаних в транслітерації.

Наприклад, X – Xing (行 = подорожувати), Xue (学 = вчитися), and Xuan (选 = вибирати). Таким чином, домени з буквою X затребувані в галузі туризму, освіти і торгівлі.

Y – Yi (医 = медичний), You (友 = один), and Ying (赢 = виграш). Це – сфери медицини, соціальних мереж і ставок.

J – Jia (家 = будинок), Jian (健 = здоров’я), and Jiu (酒 = вино). Затребуване в сферах догляду за будинком, медицини, продажу спиртних напоїв.

І це тільки одиниці з безлічі можливих значень. Тому зараз цінність набувають навіть ті доменні імена, які раніше вважалися абсолютно непотрібними.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*