Емодзі-домени визнані небезпечними ?

Доменні імена, що містять емодзі, являють собою загрозу безпеці і не рекомендуються до використання, йдеться в результатах всебічного аналізу дослідницької групи ICANN.

Наразі Emoji забороненi в gTLD, де ICANN має затвердити нові таблиці Unicode, перш ніж вони можуть бути використані реєстрами на другому рівні відповідно до своєї інтернаціоналізованої політики щодо доменних імен IDNA 2008.

Але ccTLD, які не зв’язанi з ICANN, мають набагато більшу гнучкість. В даний час існує 15 доменів верхнього рівня, які в даний час допускають домени емодзі – .AZ, .CF, .FM, .JE, .GA, .GE, .GG, .GQ, .ML, .ST, .TO, .TK, .UZ, .VU, і .WS.

Основна проблема “смайликів” – велика ймовірність плутанини через схожість емодзі, а також з огляду на відмінний вигляд одного і того ж смайлика в різних браузерах і додатках, наприклад “усміхнене обличчя”:

У звіті також йдеться про існування різних варіантів того, як реєстратори обробляють смайлики на своїх платформах. У деяких випадків можливий пошук за допомогою смайликів, в інших користувачам потрібно буде набрати xn-префікс для перекладу Punycode.

Джерело: domainincite.com

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*