Ethos Capital завалює обіцянками

Останнім часом Ethos Capital (ця компанія має намір придбати адміністратора зони .ORG PIR Registry) опублікувала ряд офіційних заяв, в яких вона обіцяє, що з зоною .ORG все буде добре.

Кілька днів тому Ethos Capital “добровільно” (таке формулювання самої компанії) запропонувала внести поправку в реєстраційну угоду PIR Registry і ICANN, згідно з яким протягом восьми років ціни на домени можуть бути збільшені в середньому не більше, ніж на 10% в рік. Ця пропозиція отримала гучну назву “ініціатива про відповідальність”. Таким чином Ethos Capital гарантує, що різкого стрибка цін, якого всі бояться, не відбудеться.

Крім цього, Ethos Capital висунула ще кілька пропозицій, таких як обов’язковий публічний щорічний звіт, введення фонду підтримки ініціатив з розвитку доменної зони і установи органу самоврядування, який буде мати право відхиляти пропоновані керівництвом зміни.

Експерти досить холодно відреагували на ці обіцянки. По-перше, підвищення цін на 10% в рік – це насправді багато. За вісім років ціна підніметься більш ніж в два рази – з $10 до $21, а дохід компанії від реєстрації та продовження доменів збільшиться з $458 млн до $800 млн. По-друге, все це виглядає як побоювання отримати відмову від ICANN і бажання будь-яким способом домогтися здійснення угоди з купівлі PIR Registry.

Чи відбудеться ця угода? Питання залишається відкритим.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*