ФБР заарештувало домен WeLeakInfo за продаж викрадених персональних даних

Федеральне бюро розслідувань вилучило домен WeLeakInfo.cоm за надання користувачам платного доступу до даних, що були “злиті” в мережу в результаті зломів.

Операція була проведена спільно з Національним агентством по боротьбі зі злочинністю в Великобританії (National Crime Agency, NCA), Корпусом національної поліцейської служби Нідерландів (Netherlands National Police Corps), Федеральним відомством кримінальної поліції Німеччини (Bundeskriminalamt) і поліцією Північної Ірландії (Police Service of Northern Ireland).

“Сайт надавав користувачам доступ до пошукової системи для перегляду конфіденційної інформації, незаконно отриманої в результаті більш ніж 10 тис. витоків даних, які включають понад 12 млрд проіндексованих записів, в тому числі імена, адреси електронної пошти, логіни, номери телефонів та паролі”, – повідомляється на сайті Міністерства юстиції США.

Вартість передплати варіювалася від $2 до $75 і надавала користувачам необмежений доступ до пошукової системи і даних на визначений період часу.

Джерело: zdnet.co

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*