Генеральний прокурор зацікавився продажем зони .ORG

23 січня ICANN отримала лист від Ксавьє Бесерра, генерального прокурора штату Каліфорнія. Бесерра запросив детальну інформацію про заплановану операцію з продажу адміністратора доменної зони .ORG PIR Registry.

9 лютого ICANN повинна надати генеральному прокурору всі документи, необхідні для проведення розслідування. У зв’язку з цим ICANN знову вдалася до улюбленої тактики вичікування, і попросила у PIR Registry і Ethos Capital відкласти рішення про проведення операції до 20 квітня цього року. Але юристи цих організацій відповіли відмовою і погодилися відкласти рішення лише до 29 лютого.

Очевидно, PIR Registry і Ethos Capital хочуть уникнути впливу на хід процесу генерального прокурора та інших інстанцій. Можливо, вони спробують прискорити здійснення угоди через суд. ICANN ж стоїть перед складним вибором. Вона позиціонує себе як організацію, що не втручається в бізнес і процеси ціноутворення, тому вона не може заборонити угоду. Але і угода на продаж PIR Registry погана: зачіпаються інтереси всіх некомерційних організацій і користувачів однієї з найбільших доменних зон.

Якщо до 29 лютого нічого екстраординарного не станеться, вибір доведеться зробити.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*