Компанія-власник Viber відкриє у Києві центр досліджень

Японська компанія Rakuten, власник Viber, відкриє в Києві центр досліджень.

Деталі роботи нового центру поки не відомі, але месенджер вже зараз має ряд додаткових сервісів. Наприклад, можна скористатися платіжними послугами LeoGaming через Вайбер.

«Компанія Rakuten розширює свою присутність в Україні. Розвивається вже відкритий офіс в Одесі і відкривається R&D-центр у Києві», — йдеться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації України.

Відкриття офісу стало продовженням переговорів між Президентом України Володимиром Зеленським із засновником компанії Rakuten Хіроші Мікітані, які відбулися у червні 2019 року. Тоді Мікітані схвалив ініціативу «Держава у смартфоні» та висловив готовність збільшувати свою інвестиційну активність в Україні.

Як зазначили у Мінцифрі, Rakuten в Україні можуть зацікавити такі напрями, як стимулювання розвитку ІТ-галузі, робота із українським блокчейн-комьюніті, стажування студентів, участь в освітніх проєктах та створення сервісів для підприємців.

Rakuten – японська e-commerce-компанія. У 2014 році Rakuten придбала Viber за 900 млн дол. Месенджер встановлено на 97% смартфонів українців.

Раніше розробники месенджера Viber підвели підсумки 2019 року і провели аналіз використання додатку в Україні. Дослідження засноване на даних компані Kantar TNS. Його прокоментували фахівці процесингової компанії LeoGaming. Їхня міжнародна платіжна система LEO обслуговує платежі мессежджера на користь основної платної послуги – сервісу дзвінків ViberOut.

У липні 2019 року Київстар, LeoGaming і месенджер Rakuten Viber запустили спільний сервіс.

Джерело: ua.new

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*