ICA просить ICANN перешкодити продажу зони .ORG

Асоціація інтернет-комерції звернулася до ICANN з гнівним листом, в якому вона протестує проти передачі компанії PIR Registry, адміністратора зони .ORG, під управління Ethos Capital.

ICA назвала дозвіл ICANN на продаж PIR Registry “жахливою помилкою” і зажадала від організації перешкодити здійсненню продажу. ICA припустила, що ICANN, схваливши можливість необмеженого підвищення цін в зоні .ORG, не знала про те, що планується передача зони в руки комерційної організації. Якщо це так, то керівництво може переглянути своє рішення. Також ICANN, на думку ICA, помиляється, вважаючи, що .ORG не може бути успішною в якості некомерційної зони.

Якщо ж ICANN була в курсі того, що відбувається, то, виходить, ICANN повністю знехтувала інтересами некомерційних організацій, які повністю підтримували стару модель ціноутворення в зоні .ORG.

Звичайно, цей лист ні до чого не зобов’язує ICANN, але останні новини можуть викликати ще більше обурення, ніж просто зняття обмежень на ціни. Будемо стежити за розвитком подій.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*